Dominika

Image

    Volám sa Dominika. Mám dvadsaťštyri rokov a bývam v Skalke nad Váhom s bratom Šimonom, s babkou, s krstnou a s krstným a s bratancom a so sesternicou. Máme psa, ktorý sa volá Jessica. Je to bernský salašnícky pes. Je veľmi milá k ľuďom a máme sa rady. Mám doma aj atlas psov a knižky o psoch a tie si čítam skoro každý deň. Mám aj encyklopédiu o mláďatách všelijakých zvieratiek.

Čítať ďalej: Dominika

Kristinka Ščasná

   
    Milí kamaráti, rodičia a čitatelia. Volám sa Kristínka Ščasná a bývam v malej dedinke Sasinkovo. Chodím do ŠZŠ v Hlohovci, kde som v 5 ročníku.

Čítať ďalej: Kristinka Ščasná

Janka Očkajová

    Volám sa Janka Očkajová a tohto roku budem mať 23 rokov. Školu som už ukončila s ťažkosťami a teraz som už len doma s mojou tetou – osobnou asistentkou.

Čítať ďalej: Janka Očkajová

Milí kamaráti

Volám sa Marián Kubeník, bývam v Sabinove, ale každý ma volá Maroško.

Tak ako každý rok aj tento rok som spolu so svojou maminkou strávil prekrásny týždeň v spoločnosti mojich kamarátov, dospelých priateľov na týždennom pobyte v rekreačnom stredisku Kováčov pri meste Štúrovo.

Čítať ďalej: Milí kamaráti

Igor Hanudel

    Volám sa Igor. Narodil som sa v Prešove mame Daniele a otcovi Igorovi 22.9.1980. To mi pošepla mama, lebo ja si to neviem nejako zapamätať. Už od prvého dňa života vedeli, že som chorý, ja tomu

Čítať ďalej: Igor Hanudel

Tomáš z Moravy

Ahoj milí kamarádi.
Jmenuji se Tomáš Kratochvil, je mi 18 roků, a jsem z Jižní Moravy z Brna z městské části Tuřany.

Čítať ďalej: Tomáš z Moravy

Jakub Jeřábek

    Jmenuji se Kuba Jeřábek. 5 let jsem navštěvoval Speciální mateřskou školku u nás v Žatci. Vždy jsem se tam moc těšil, především na výlety, hipoterapii a plavání. Protože mi bude letos 9 let, v září

Čítať ďalej: Jakub Jeřábek