Jarný víkendový pobyt v Radave pri Podhájskej 3. – 5. mája 2019

Počiatočné obavy z toho ako strávime spoločné chvíle na stretnutí, keďže počasie bolo veľmi premenlivé, pominuli v okamihu, keď sme sa stretli v Radave v mieste ubytovania. Vzájomné zvítania a debaty našej mládeže nemali konca.

Počasie sa natoľko umúdrilo, že nám umožnilo aj návštevu vodného sveta v Podhájskej, kde sa mládež vrátane dospelých trochu vybláznila  aj zrelaxovala v termálnej vode.

Krásne popoludnie nám pripravila pani Markéta v Jazdeckom klube Redskin v Nových Zámkoch. Za pomoci veľmi milých a ústretových dievčat sa  povozili na koníkoch, dokonca sa  zapojili aj niektorí dospelí. Dievčatá nám predviedli aj to, čo ich koníky dokážu a  ako sa o nich starajú, naše deti mohli koníky aj kŕmiť pripravenou mrkvou a jablkami. saska1 Deti si zastrieľali z luku, triafali loptičkami do vedierka a pri maľovaní na tvár sa poriadne odviazali. 

Vrátili sme sa až na večeru. Po večeri si deti zamaškrtili na torte, ktorú doniesla Martinka  pri príležitostí oslávenia nedávnych narodenín. Večer sme ukončili tradičnou diskotékou. Po raňajkách nasledovalo lúčenie a zároveň prísľuby stretnutia na letnom pobyte.                              

                                                             Anka a Saška